صفحه اصلی نمایندگی ها
نمایندگی ها از سازندگان خارجی
گروه کالوت در راستای اهداف بلند مدت خود و تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان با چند سازنده معتبر خارجی در حوزه های مختلف همکاری می نماید. تمامی شرکت های فوق از معتبر ترین شرکت های جهان میباشند که در حوزه کاری خود صاحب نام بوده و از تکنولژی های روز استفاده می نمایند.
فرانکلین فرانس

شرکت فرانکلین فرانس یک شرکت فرانسوی میباشد که در سال 1980 میلادی تاسیس شده و یک از بزرگترین شرکتهای تولید کننده صاعقه گیر الکترونیکی در فرانسه و جهان می باشد. شرکت فوق با بهره گیری از تکنولوژیهای روز جهانی اقدام به تولید صاعقه گیر الکترونیکی می نماید که با مشخصات منحصر به فرد اطمنیان خاطر را برای ساختمان ها و تاسیسات در حیطه حفاظت خود به ارمغان می آورد. صاعقه گیر الکترونیکی Franklin France از 25 سال پیش در ایران توسط این شرکت عرضه شده است و بیش از 1000 پروژه در ایران توسط این دستگاه ها حفاظت می شوند.


لوترون

شرکت لوترون یک شرکت آلمانی بوده و از شرکت زیمنس منشعب شده است. شرکت فوق تولید کننده سرج ارستر و تجهیزات حفاظت در برابر ولتاژهای فراتاخت بوده و یکی از معتبرترین شرکت ها دراین حوزه درکشور آلمان می باشد. شرکت فوق با بهره وری از تکنولوژی های منحصر به فرد که ثبت شده شرکت فوق به صورت Patent می باشند محصولاتی را تولید می نماید که در نوبه خود منحصر به فرد بوده و از مشخصات فنی بسیار بالا و فراتر از خواسته های استاندارد های بین المللی مرتبط می باشد.والیس

شرکت والیس یک تولید کننده انگلیسی در حوزه تجهیزات اریتنگ، حفاظت در برابر صاعقه و تجهیزات جوش احتراقی می باشد که از معروفترین برند ها در این حوزه است. محصولات جوش احتراقی شرکت فوق شامل قالب جوش احتراقی و پودر جوش احترافی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و کیفیت نهایی جوش اجرا شده توسط آنها تمامی پارامترها و مشخصات تعریف شده در استاندارد های بین المللی از قبیل IEEE و UL را به طور مطلوب مهیا می سازد.